Am blog!!!!!

In primul rand bine ati venit pe blogul meu :)
Aici incepe proiectul meu, de care o sa am grija ca de copilul meu (cat o sa tina). Scriu pentru prima oara in un blog, nici macar un comment nu am scris la vre-un alt blog. Dar sper sa invat repede :)
Cred ca acum este necesara o mica descriere:
Acest blog se va axa pe muzica dance, aici intrand toate sub-genurile, dar in principal Trance si Progressive (genurile preferate).

0 comments:

Post a Comment